Küpsiste poliitika

Palun tutvuge küpsiste poliitikaga, kust saate teada, mis on cookies ning miks me seda kasutame.

Mis on küpsised?

Küpsis on lihtne tekstifail, mille veebisaidi server salvestab teie arvutisse või mobiilsideseadmesse. Ainult see server saab salvestatud küpsist otsida või selle sisu lugeda. Selle tulemusel on su arvutil veebilehte mugavam ja lihtsam laadida. Iga kord, kui sa külastad Babyfun veebipoodi, saadab veebilehitseja selle faili veebilehe serverisse.

Millist tüüpi küpsiseid veebipoes Babyfun kasutatakse?

  • Püsivaid küpsiseid, mis jäävad teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks Teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt Teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
  • Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, sisse logimiseks ja ostukorvi jaoks.

Küpsiste kasutamise eesmärk.

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada vastavalt sinu soovidele ja harjumustele. Näiteks kasutame neid sisu soovitamiseks, reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, sisselogimise hõlbustamiseks ja kliendi andmete kaitsmiseks. Küpsiseid kasutatakse ka külastajate loendamiseks ning nende kasutusharjumuste fikseerimiseks. Küpsiste kasutamise lubamisega ei anna sa nõusolekut oma isikuandmete kasutamiseks.

Veebilehitsejal on võimalik keelata küpsiste kasutamine.
Vaata täpsemalt:
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer 9, 10, 11
Internet Explorer 7 ja 8
Safari